Система Orphus
г Подгородное

Легендарна Чорна яма

г Подгородное Невідоме Підгородне відкривається для вас все більше і більше. Сьогодні пропонуємо вам дізнатися про легенду озера під назвою Чорна яма. Чому вона так зветься? Які таємниці ховає? Тож починай нашу нову розповідь.

Чому озеро є Чорною ямою? Адже вода його кришталево чиста, мов дзеркало, а навколо -зелені хащі, що неабияк обрамлюють озерце. Місцеві жителі кажуть, що так прозвали його за непривітність і крижану воду навіть влітку. Існує легенда, що на її дні заховані скарби пана Мізко, що був великим землевласником.

г Подгородное Він мав землі на Катеринославщині, Полтавщині, Харківщині. А, можливо, то і не легенда зовсім, а правда, на дні озера дійсно є скарб. Ще до війни пронурювали дно, та, крім почорнілих дерев, нічого не витягли. А ще, тоді дізнались, що озеро сягає 18 метрів у глибину!

Скарбу не знайшли й досі. Але, якщо пан Мізко дійсно його туди кинув, то знайти його ще можливо. Відомо, що перед тим, як втекти за кордон, пан Мізко наказав зрубати величезного дуба, що ріс тут, і затопити його в Чорній ямі.

Ми дуже раді, що ви разом із нами подорожуєте історією нашого міста! Залишайтеся з нами!

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *