Система Orphus
Подгородное Днепропетровская область

Легенда про озеро Круглик у Підгородному

Подгородное Днепропетровская областьУ передмісті Підгородного є дуже гарне, але дивне озеро. Напуває його вода Кільчені. Посеред озера — великий круглий острів, тому й прозвали його Кругликом. Круглик — це як Божий лик. У ньому відбиваються всі зорі.

Жив колись давно у Підгородному дуже дивний чоловік. Він був бідним, але мрійливим, романтичним, поважав усіх, любив і майже не мав ворогів.

Одного разу, пізньої ночі пішов він потай від усіх на Круглик, щоб назбирати там для усіх, кого любив, зірок. Зайшов у воду, а там різне латаття плутає його. Він виходить на чисте плесо,аж гульк — перед ним русалонька стоїть. У Русалки в руках великий оберемок водяних лілій, з них стікає вода, а у кожній краплині зоря.

Кинувся дивак до русалки, розсіялись зорі. А та йому й каже:»Твої зорі — на твоїй землі».

Вернувся додому юнак, бачить, що вся земля його устелена зірками. Почав ловити, а всі й у землю ховаються. Копав він їх так аж до ранку. Аж зір його впав на садівника,що віз саджанці. Погодився садівник просто так віддати працьовитому хлопцю деревця. Посадив їх юнак, і виріс рясний сад,а на кожному плоді — зірочка-роса. Доторкається дивак до роси, а Русалка з Круглика йому усміхається.

Дорогі читачі! Ми сподіваємося,що з цієї легенди ви винисли для себе мораль, адже багатство ховається у простих повсякденних речах.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *