Система Orphus
Причины быстрого расходования бензина

Куди зникає ваш бензин?

Причины быстрого расходования бензина

Фото з відкритих джерел

Взимку водії часто замислюються над тим, чому так швидко зникає бензин? 

Давайте з цим розберемось.

  • Прогрівання двигуна.

Багато років на цю тему сперечаються люди, проте двигун все ж потрібно прогрівати. Взимку ви витрачаєте 10% пального на обігрів двигуна.

  • Машина доволі часто перенавантажена електроенергією.

Піч,  обігрів скла, сидіння, двигуна та багато іншого. Завдяки цьому також «зникає» бензин. Під час ввімкненого світла та пічки витрачається близько 10-15% пального.

  • Зимова гума.

Кількість бензину залежить ще від типу гуми. Те, як вона «відштовхує» воду та сніг, «хапається» за лід впливає  на витрати пального.

  • Зимові пробки.

Взимку вони набагато довші, ніж літом, тому в холодний час бензин зникає просто на очках.

  • Швидкість руху.

Більшість людей  намагається як можна повільніше їхати за кермом, для того, щоб не потрапити до аварії. Найекономніший режим вашої їзди буде – 80-90 км/год на вищій передачі.

  • Стиль їзди.

Витрати пального збільшуються в рази, коли ви забуксували. Якщо ж це сталося, то довго не крутіть руль та не тисніть на педаль газу. Краще намагайтесь плавними рухами знайти зчеплення коліс з дорогою та виїхати з тієї пастки.

Також можна покласти під колеса палки, або дощечки, та намагатись виїхати. На допомогу можуть прийти люди, які виштовхнуть звідти машину.

Головне – дивіться, щоб після усіх спроб поїхати у вас було пальне для того, щоб доїхати до заправки.

Також нагадуємо, що роздрібна ціна бензину А-95 при сьогоднішній вартості нафти та курсу долару 20 грн/$, як прогнозують фахівці,  підвищиться до 18 грн/літр.

 

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *