Система Orphus

«Круглий стіл»: «Регіональні журналісти та громадські активні блогери проти місцевої корупції – погляд із Дніпра, Львова та Херсона»

Дж.: https://www.google.com.ua

Завтра — 20 квітня 2018 року, у п’ятницю, об 11.00 у прес-клубі Дніпропетровської обласної організації НСЖУ відбудеться «круглий стіл»: «Регіональні журналісти та громадські активні блогери проти місцевої корупції – погляд із Дніпра, Львова та Херсона» за участю журналістів, блогерів та медіаекспертів.

Метою даної зустрічі є ознайомлення місцевих журналістів та громадських активних блогерів із навичками та методологією роботи із відкритими даними і засвоєння основ інформаційної безпеки у своїй професійній діяльності.

Під час роботи «круглого столу» відбудеться презентація мережевої медіаплатформи журналістів-розслідувачів «Терен» та опрацьовуватиметься методологія професійної діяльності журналіста-розслідувача і громадського активного блогера у контексті запровадження нових інформаційних технологій, реагування на виклики в умовах реформування на місцевому рівні, обговорюватимуться можливості обміну досвідом й успішними практиками у напрямку діяльності розслідувальної журналістки між східними, західними та південними регіонами України. 

Запрошуються представники ЗМІ Дніпропетровщини, громадських активістів долучитись до обговорення можливостей активізації інформаційних контактів та медіаспівпраці між Дніпропетровщиною, Львівщиною та Херсонщиною.

 Учасники зустрічі:

—          Ігор Полянський, медіаексперт, голова правління ГО «Платформа незалежних медіарозслідувачів «Терен» (Львів);

—          Олександр Лавринович, медіаексперт, засновник мережі «Місцевий блогер, голова правління Центру інформаційних досліджень «Меридіан» (Львів);

—          Сергій Задирко,  редактор газети «Ділові новини» (Нова Каховка);

—          Юрій Патиківський, журналіст-розслідувач, медіааналітик («Україна молода»).

Контактна особа:    Ігор Полянський, тел. (050)965-52-44.

Організатор: Громадська організація «Платформа незалежних медіарозслідувачів «Терен».

Даний захід відбудеться в конференц-залі прес-клубу ДОО НСЖУ за адресою:
 вул. Старокозацька (Комсомольська), 8, м. Дніпро (Будинок Журналістів)

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели