Система Orphus

Кримінальна справа за не санкціоноване знесення зеленого дерева

 

Дж.: https://dp.informator.ua

Будинок на проспекті Дмитра Яворницького, 88, наочно відрізнявся від багатьох інших будівель, оскільки на його фасаді і торці красувався величезний плющ, який привертав увагу туристів та жителів м.Дніпра.

Близько місяця тому невідомі самовільно вирішили знищити зелену прикрасу будівлі. Дану інформацію розповідають мешканці будинку № 88, що на проспекті Дмитра Яворницького.

Дж.: https://dp.informator.ua

На думку мешканців в усьому вдіяному  винні працівники ресторану Shardeni, який розташований в торцевій частині будинку. Коріння плюща йшли в землю, на якій розташований літній майданчик закладу. Наразі коріння обрубані. Однак адміністратори ресторану відмовляються коментувати про заподіяну шкоду.

Еколог Тетяна Лампік,  повідомила, що за знесення зелених насаджень передбачено, як мінімум, штраф за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. крім того, вона сказала, що: «Взагалі, потрібно підрахувати збитки. Для цього слід викликати «102», і правоохоронці самі виміряють товщину стовбура і кількість зрубаних дерев. Або можуть передати в екологічну інспекцію».  Якщо немає акту на знесення дерева, то можна порушити навіть кримінальну справу. Також можна написати в громадське формування «Екологічний патруль» в соціальних мережах і попросити допомоги у екологів.

Дж.: https://dp.informator.ua

Дж.: https://dp.informator.ua

Дж.: https://dp.informator.ua

Дж.: https://dp.informator.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *