Система Orphus

Кращі поради, аби піднятися з ліжка зранку

 

Фото з відкритих джерел Кращі поради, аби піднятися з ліжка зранку

Фото з відкритих джерел

Мабуть, кожній людині знайоме таке відчуття, що зранку лінь усе робити, навіть піднятися з ліжка — це дуже велике досягнення. Якщо ви відчуваєте, таку лінь, бажання вмоститися як найзручніше і знову солодко заснути, якщо ви вважаєте, що нумо спустивши ноги з-під ковдри, день втратив сенс, тоді поради нижче для вас.

1. Перед сном не забувайте провітрювати кімнату.
2. Під час перерви – прогуляйтеся на свіжому повітрі. Звичайно намагайтесь відпочивати на відкритому повітрі якомога більше часу, таким чином ви збільшуєте шанси на легке пробудження, а також на здоровий сон.
3. Варто перенести фітнес чи ранкову пробіжку на вечір. Цікаво знати, що вчені довели, що найбільш ефективними вправами — є вечірні.
4. Ні в якому разі, якщо бажаєте прокинутися бадьоро, не дивіться телевізор після 20.00 . А знаєте чому? Бо вплив синього світла екранів пригнічує вироблення мелатоніну( основний регулятор добових ритмів і сну)
5. Краще налаштуватися на сон, ви зможете запаливши перед «відключкою» свічки та аромалампу.
6. Не їжте на ніч. Пообіцяйте собі перед сном, що на сніданок вас чекає щось смачненьке. Коли ви прокинетеся, ви згадаєте, що вас чекає обіцяні ласощі, з такою метою, ви що духу підніметеся з ліжка і підете смакувати.
7. Якщо ви відчуваєте втому, негайно підіть спати, не зволікайте! Навіть коли, ви вважаєте ще рано для сну, відпочиньте. Поспавши додаткові години, ви відчуєте себе бадьорою і більш свіжою людиною.
8. Залишайте вікно відкритим, коли спите, таким чином відчуєте, що ви стали висипатися набагато частіше.
9. Будильник ставимо подалі від ліжечка. Спробуйте поставити його в дальньому кутку кімнати, в іншій кімнаті, чи за дверима. Таким чином ви встанете з ліжка з метою нарешті вимкнути будильник.

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *