Система Orphus
"Країна мрій" у Підгородному

«Країна мрій» у Підгородному

"Країна мрій" у Підгородному 17 червня, у м. Підгородному відбулось дитяче свято. Діти пришкільного табору 2- ої школи на чарівному поїзді разом з веселими аніматорами вирушили у захопливу подорож у Країну мрій. Організаторами цього заходу став Молодіжний театр міста Підгородного.
П’ять веселих клоунів допомагали близько 30 дітям здійснити на цьому святі свої мрії. Для цього ігрова площадка була поділена на 4 станції.
Перша станція — «Спортивна». На ній кожен маленький спортсмен зміг здійснити свою велику мрію — стати чемпіоном з хокею! Ця гра захопила та згуртувала вихованців табору.
На другій станції клоуни запропонували станцювати веселий танок. Тут здійснювались мрії юних танцюристів, які граціозно танцювали під веселу музику, повторюючи рухи за акторами.
Третя станція допомогла виявити справжніх грибників, адже називалась вона «Лісова галявина» і на цій галявині активні та позитивні діточки збирали «грибочки».
Далі потяг рушив на 4 станцію «Фантазійну». Ось тут вже здійснились мрії усіх, без винятку, оскільки дітвора поринула у справжнісіньку казку — «Ріпку».
А потім на всіх чекала дискотека і солодкі призи. Усі діти залишились задоволеними, з облич не сходили посмішки!

 

"Країна мрій" у Підгородному"Країна мрій" у Підгородному"Країна мрій" у Підгородному

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *