Система Orphus
Іловайськ Коридор смерті для українських солдатів

«Коридор смерті» для українських солдатів

Іловайськ Коридор смерті для українських солдатівВчора, 20 листопада у м. Підгородному, у міській раді відбувся показ фільму «Іловайськ».
Історії Іловайського котла відома кожному із нас. Хтось втратив батька, хтось сина, хтось чоловіка, хтось нареченого. Війна жорстока та кривава, яка забирає тих хто нам потрібен, кого ми любим усім серцем та душею. Тому після цих подій Євген Положій написав книгу «Іловайськ». «Іловайськ»- це художній роман, тому деякі герої вигадані та є деякі заминки з подіями історію, але він приближений до дійсності. Ця книга стала поштовхом для написання однойменного фільму.

Перед початком перегляду фільму Савчук Галина Василівна розповіла дуже цікаву історію про те, як поранений солдат віддавав свої останні гроші на лікування таких, як він. Лікарі не взяли грошей, тому він вибіг із кабінету зі сльозами на очах та зі словами:»Це ж для побратимів».І після цього випадку написали пісню»Побратим» та зняли до неї кліп, який ми переглянули перед початком фільму.
Завдяки Омельченко Ларисі Павлівні ми дізналися короткий зміст книги «Іловайськ» та місце, де її можна придбати. Також вона представила свою книгу «Парубоча колискова»,яка неодмінно пов’язана з героями нашої країни.

Фільм триває 3 години, але час пройшов дуже швидко. Упродовж фільму навіть у дуже стриманих глядачів текли сльози болі, печалі, скорботи, бо реальні відео фрагменти з місця подій наводили жах. У фільмі не йшлось, проте хто винен, а про тих хто невтомно захищав рідну землю віддаючи життя.
Очі повні надії та сліз, очі, що шукають правди. Рідні загиблих, хоч минув рік, не вірять, що їх більше немає. Їм здається, що ось-ось вони зайдуть до кімнати, посміхнуться і все буде як раніше.
Голодні, холодні, пораненні, хворі вони йшли у бій ради своєї країни та сім’ї. На війні дружба об’єднала їх і коли поруч падав не дихаючи побратим, з болем у очах, вони йшли доказати, що його смерть не даремна.

Герої не вмирають, вони піднімаються на небо та охороняють нас звідти. Вони безсмертні, поки живуть у нашій пам’яті.  Шкода, що не усі прийшли, бо фільм дійсно геніальний та бере за душу, дає замислитись над світосприйняттям.

Іловайськ - "Коридор смерті" для українських солдатів Іловайськ - "Коридор смерті" для українських солдатів Іловайськ - "Коридор смерті" для українських солдатів Іловайськ - "Коридор смерті" для українських солдатів

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели