Система Orphus
город Подгороднее

Констянтин Дуб — віковічний вчитель Підгородного

город ПодгороднееЧи всіх видатних осіб міста Підгородного ви знаєте? Тут живуть дуже талановиті, небайдужі люди. І дуже важливо знати їх імена! Тож, сьогодні ми познайомимо вас з особистістю, яка створювала історію нашого міста.

Дуб Констянтин Семенович народився у 1937 році, тоді ще селі, Підгородному. У 1956 році він закінчив середню школу. Звісно, цій людині на долю випали непрості випробування, такі, як війна, але він з гідністю їх витримав.

У 1959 році після демобілізації він повертається з армії і починає працювати на Південному машинобудівному заводі. З 1960 року по 1965 рік отримує вищу освіту на філологічному факультеті Дніпропетровського державного університету (українське відділення).

Потім Констянтин Семенович став учителем, який зрощував у серцях школярів любов до рідного краю. З 1979 по 1973 навчався в аспірантурі ДДУ. Він став Кандидатом філологічних наук. У 1975 році йому присвоєно звання доцента. До 2007 року Констянтин Дуб займався викладацькою роботою. Паралельно творив.

Його перу належать такі збірки:»Передгроззя ніжності»,»Калинчина аптечка»,» Розкрилена бентежність». Вивчав історію рідного краю.

Дякуємо цій особистості! Констянтин Дуб для нас залишиться вчителем. Він учить нас берегти рідне місто та пишатись ним.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *