Система Orphus
Концерт для участников АТО

Концерт для учасників АТО та їх сімей в Підгородному

Концерт для участников АТОВчора, 16 січня, о 18 годині вечора в актовій залі Підгородненської міської ради відбувся концерт для учасників АТО та їх сімей в рамках зібрання «Жінки на зв’язку», яке організувала Руденко Світлана Вікторівна.

На початку зустрічі всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Драгана Олексія Анатолійовича, героя нашого міста, що загинув в зоні боєвих дій,захищаючи кордони нашої держави. Вічна йому пам’ять.

Для душевної підтримки всіх тих, хто чекає своїх синів, чоловіків,рідних та близьких з АТО — був запрошений співучий гурт християнської церкви «Прославленіє». Солісти гурту поздоровили всіх присутніх з Різдвом Христовим,побажали, щоб в кожного в серці, родиніКонцерт для участников АТО була любов, щоб на нашій рідній Україні панував тільки мир та злагода. До нашого міста завітав і представник благодійного фонду «Відповідь»,Володимир Гезь, який займається допомогою пораненим в АТО, переселенців з Донбасу. Від свого фонду він подарував подарунки сім’ям та рідним солдатів.

Наприкінці зустрічі Світлана Руденко запропонувала всім взятися за руки і помолитися за Україну та наших бійців. Ми віримо, що всі вони повернуться додому з перемогою живими та неушкодженими. Тож нехай ця молитва охороняє тіло та душу кожного з них!

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *