Система Orphus
Подгороднее

Коли почне працювати світлофор?

ПодгороднееЗелений, червоний…. здавалося б так просто, але на пішоходному переході у місті Підгородному не побачиш ні того, ні іншого. Чому? А тому, що світлофор тут » напівпрацює».

«Щоб перейти дорогу — назад обертатись треба постійно,»- повідомила нам жінка, яка щодня переходить дорогу у цьому місці.

І, як виявилось, не працює світлофор уже більше місяця. Що ж! А як же діти, котрі йдуть до школи чи зі школи? Маленькі діти, які, не дочекавшись через 5 хвилин зеленого світла, стрімголов летять через трасу, — усе це може закінчитися врешті-решт бідою.

А коли світлофор почне працювати?

Нам поки, що невідома відповідь на це питання, тому що всі інші жителі Підгородного роблять вигляд, що «їх хата скраю». Дивиться, щоб не зсунуло чергове ДТП крайню хату на середину вулиці!

А один учень взагалі сказав :»А зачем вообще той світофор нужен?» — і посміхнувся.

Головне, просто, щоб завтра він не сказав:»А якщо б був світлофор — аварії не сталося б!» А не здається вам, шановні читачі, що слідувало б усе-таки звернутися до відповідних органів, аби вони вирішили дану проблему та скоріш за все врятували б цим чиєсь життя?

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *