Система Orphus
Надземный переход на Воронцова

Коли буде добудовано надземний перехід на вул. Воронцова?

ИА «МОСТ-ДНЕПР»

Народний депутат Дмитро Колесніков подав запит до Дніпропетровської мерії та облдержадміністрації за фактом заморозки будівництва надземного пішохідного переходу на проспекті ім. Газети Правда, а також цільового використання коштів, виділених на початку 2015 року обласною радою на добудову об’єкта, —  повідомили в прес-службі нардепа.

Півтора роки тому під керівництвом Олександра Вілкула перехід був побудований і профінансовано вже на 70%. Були встановлені металеві конструкції, а також закуплені ескалатори і ліфти для інвалідів. Залишався тільки монтаж і скління.

«Ми повністю поміняли асфальт на проспекті імені Газети «Правда», тротуари, зробили три підземних переходи. Мене вражає, що за півтора року після зміни влади, не змогли закінчити цей найважливіший проект, який забезпечує і безпека пішоходів, і вирішує питання пробок на одній з головних міських магістралей. Я б побудував його за три місяці. На мій погляд, це показовий приклад невміння працювати і безвідповідальності міської влади», — прокоментував ситуацію Олександр Вілкул.

Також наголошується, що експерти повинні провести експертизу об’єкта і оцінку шкоди місту.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели