Система Orphus

Колектив «Задоринка» ділиться враженнями щодо фесту «Кришталева троянда»

Літо 2016 року ми будемо пам’ятати завжди. Навіть якщо захочемо  — не забудемо. Тому що все, що ми побачили і відчули – не забувається!

Звичайно дуже важкими були хвилини прощання зі своїми рідними, а ще важчою було тривала  поїздка  автобусом, адже шлях до Болгарії не близький. Хореографічний колектив «Задоринка» в липні цього року прийняв участь  у міжнародному фестивалі «Кришталева троянда»,  який проходив в болгарському місті Кітен, в дитячому телевізійному творчому таборі «ВМЕСТЕ».

У фестивалі приймали участь колективи не лише з України а також із Болгарії та Ізраілю. Гала концерт фестивалю проходив на центральній сцені м. Приморсько. Незабутні спогади залишив костюмований парад, в якому ми прийняли участь. Для нас навіть перекрили центральну вулицю міста. І всі мешканці і гості Приморська вийшли нас привітати.

Табір «ВМЕСТЕ» подарував багато чудових і яскравих вражень для вихованців нашого колективу. На довго в нашій пам’яті залишаться простора, з неймовірною кількістю зелених насаджень територія закладу, басейн, чистий пляж, теплі, лагідні хвилі Чорного моря. Не можемо не висловити слів вдячності веселим, добрим аніматорам за їх підтримку, за те що не давали сумувати, розважали нас кожного дня і стали для нас справжніми друзями. Ми навіть всплакнули в день від’їзду. Також ми дуже вдячні кухарям табору за фантастично смачні страви, якими вони нас годували.

До дому ми привезли з далекої Болгарії гарну засмагу, відмінний настрій, сувеніри для рідних і друзів, а саме головне – ІІІ місце, що зайняв наш хореографічний колектив «Задоринка» на міжнародному фестивалі «Кришталева троянда».

Всі учасники поїздки вдячні адміністрації табору за гарно організований творчий конкурс і дозвілля учасників «Кришталевої троянди», а також керівникам хореографічного колективу Боднянській Олені Віталіївні та Гармашевській Ріммі Леонідівні за організацію поїздки і за підтримку в Болгарії, і не полишають надії на те, що це не остання така поїздка, а лише початок зарубіжних турів «Задоринки».

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *