Система Orphus

Кінец «європейському куточку»: Філатов все ж прагне поглинути селище Слобожанське

0Селища Авиаторське та Слобожанське (Ювілейний) можуть стати частиною Дніпра.

Про це мер Борис Філатов заявив в ефірі програми «Грані» на 34 каналі.

Він повідомив, що на найближчій сесії міської ради депутати повинні розглянути питання про приєднання селища Авиаторське. Зараз селище знаходиться як би між містом і областю, через що місцеві жителі мають безліч незручностей. Борис Філатов підкреслив, що рішення цього питання — під його особистим контролем.

«До того часу, як селище повноцінно включитися в міське життя, хоча він фактично знаходиться в межах міста, комунальні служби Дніпра будуть надавати там послуги, прибирати і допомагати, чим тільки можна, тому що нинішня ситуація насправді є неприйнятною. Люди не повинні страждати», — відзначив глава міста.

За його словами, дещо складніше ситуація зі Слобожанським (Ювілейним). Селище має власний бюджет, в якому передбачено ряд пільг для мешканців. І при цьому жителі Слобожанського (Ювілейного) користуються інфраструктурою Дніпра.

«Наша справа тут — переконати територіальну громаду Слобожанського (Ювілейного) селища, що приєднання до міста є необхідною процедурою в першу чергу для них, і це буде мати позитивне значення. Тим більше, що новий закон передбачає об’єднання територіальних громад, і чим більше стають громади, тим більше користі для людей. Суспільство отримує від цього переваги», — сказав Борис Філатов.

Нагадаємо, що громада смт. Слобожанського (Ювілейного) ще з 2001 року була проти ідеї приєднання до міста Дніпра. 4 лютого 2001 р., в Будинку культури Дніпропетровського району відбувся схід жителів селища Ювілейного, на якому вони прийняли рішення про проведення селищного референдуму проти приєднання самого селища та території селищної ради до міста Дніпра. Тому, думаю, буде важно їх запевнити у тому, що дане приєднання їм насправді конче потрібно.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *