Система Orphus
Подгородное. Кильчень

Кільчень: чи безпечна в ній вода?

Подгородное. КильченьУ м. Підгородному протікає чудова річка, що зветься Кільчень. Вона чарує і заворожує око. Але чи завжди й усюди? Це дуже актуальне питання, адже не одноразова наші читачі у коментарях писали, що річка перетворюється в калюжу. Деякі жителі також вважають, що вода в Кільчені до того ж й небезпечна. Пропоную вам розглянути думки жителів нашого міста, щодо ріки, ії плюсів та мінусів.

Насправді краєвиди, пов’язані із цією рікою дуже захоплюють, їх не можна зрівняти ні з чим. Багато хто зображує її на своїх картинах, у своїх творах. На честь Кільчені названа футбольна команда міста Підгородного, а також колишній найбільший супермаркет у нашому місті.

Кільчень жителі вважають символом міста. Лілія Чернишова відмитила, що важливість її існування прирівнюється до важливості існування самого міста. Влітку люди відпочивають на її берегах, рибалки ловлять там рибу. Дуже багато дітей Подгородное. Кильченьлюблять купатись у ній. Та чи безпечна вона для купання? Що відбувається із нею останнім часом? Чому її існування опинилось під загрозою?

Дмитро Ян вважає, що про Кільчень просто забули. Він розповідає, що ріка вкривається ряскою, вода в ній застоюється, тому, що болото біля стадіона «Колос» висушили, а всі водорості йдуть тепер у ріку, бо не поставили решітку або фільтр, який би зупиняв їх.

Також, на його думку, Кільчень треба чистити і поглиблювати, бо течії зовсім немає, на дні лише одне сміття, яке скидують туди місцеві жителі.

Жителька міста Підгородного Світлана також стурбована безпечністю води в Кільчені. Вона говорить, що причиною застою води є постійне забруднення ріки фосфатами, що містять пральні порошки, миючі засоби. Через все це гинуть річкові жителі.

Денис Водоп’ян вважає, що купатися в Кільчені взагалі не можна.

Деякі мешканці міста думають, що вода у річці Кільчень цілком безпечна та придатна для купання.

Та де ж насправді правда? І чи є у Кільчені майбутнє?

Також читайте, Зникнення річки Кільчень. Так, сьогодні це вже можливо…

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели