Система Orphus

Керування в мороз — що потрібно знати

Фото з відкритих джерел Керування в мороз - що потрібно знати

Фото з відкритих джерел

Зима для водіїв – справжнє випробування. Перед ними часто постає такий вибір:  жертвувати власним комфортом, або автомобілем. Проте не потрібно забувати про те, що в кожній ситуації можна знайти компроміс.

Чи варто мити машину  взимку?

Якщо помиєш машину взимку, то чекай біди: замки замерзнуть , з’являться мікротріщини на лакофарбованом покритті автомобіля завдяки «контрастному душу». З іншого боку, соляні ванни, пісок та пил на кузові також користі не принесуть.

Але вихід завжди є . Потрібно мити машину у відносно теплі дні, коли вірогідність замерзання замків найменша. Після мийки потрібно висушити замки та ущільнювачі дверей повітрям.

А потім змазати замки технічним маслом, а ущільнювачі силіконовим мастилом.

Також під час морозу не ватро користуватись ручним гальмом. При підвищеній вологості повітря можуть примерзнути колодки до дисків, або барабанів. Вірним рішенням буде те, якщо ви залишатимете своє авто на довгий час на стоянці без використання ручного гальма, підставивши упори під одне з коліс.

Чи обов’язково прогрівати двигун?

Прогрівати двигун довго та дорого(пальне дарма витрачається) та шкідливо для довкілля. Але їхати на холодному двигуні спеціалісти не радять, так як через підвищену густоту масла скорочується ресурс мотора.  Потрібно взимку заливати масло з мінімальною низькотемпературною в’язкістю – 0W-…, 5W-… . Холодний двигун бажано прогрівати якнайменше часу – до 5 хвилин. При русі він прогрівається скоріше.

Як запобігти розрядженню акумулятора?

Під  час запуску двинула на морозі перш за все розряджається акумулятор. При коротких поїздках він не встигає підзарядитись , тому одного холодного ранку у батареї просто не буде енергії для того, щоб завести двигун.  Потрібно прогрівати усе по черзі. Наприклад, обігрів скла активувати після обігріву сидінь, фари – після початку руху. Під час зупинок авто можна утримувати не працюючим гальмом, а ручником. До речі, акумулятор потрібно періодично заряджати від стаціонарного джерела струму.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *