Система Orphus

Керівництво шкіл під ковпаком

Активісти «Освіти Придніпров’я» пропонують подолати корупцію у загальноосвітніх та дошкільних закладах.

Не слід вигадувати велосипед, найгарантованішим методом є не давати хабарі. Пропонують поповнювати фонди з початку року – здати 1 гривню кожному з батьків дитини. І все! Надалі мають вирішувати шкільні проблеми керівники шкіл та садочків.

Увага учителям: якщо керівники шкіл та садочків вимагають поповнювати фонди шкіл, звертайтеся у редакцію газети, яка передасть інформацію активістам, які обіцяють вирішувати ситуацію індивідуально і приймати серйозні кадрові рішення.

Вже створений список директорів, які причетні до хабарництва. Над ними буде проведена перевірка. Результати читайте на сайті Pidgorodne.in.ua згодом.

Слід зазначити, що організація «Освіта Придніпров’я» з 15 серпня відкриває приймальню. Мета: обговорення скарг, пропозицій з роботи навчальний закладів міста. Для вирішення питань організація обіцяє залучувати спеціалістів управління освіти, департамента гуманітарної політики, працівників і т.д.

Пропозиції та скарги можете надіслати електронною адресою not_ppm@ukr.net. Приймальня знаходиться за адресою вул. Данила Будницького (кол. Щорса), 4 (готель «Спорт»), 3-й пов., кім. 311. Години роботи з 10.00 до 17.00

 

Автор: Анастасія Кирилюк

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *