Система Orphus

IV Школа позитивних змін

DSCN7275 IV ШКОЛА ПОЗИТИВНИХ ЗМІНАктивісти груп «Твоє Підгородне» та журналісти сайту «Подгородное in.ua» 20 і 21листопада — почали навчатися у IV ШКОЛІ ПОЗИТИВНИХ ЗМІН  Центру підтримки громадських і культурних ініціатив  «ТАМАРИСК».

Програма «Мережа Центрів Позитивних Змін»  — це практична допомога в реалізації громадських ініціатив, спрямованих на поліпшення життя людей і розвиток місцевої громади. Мета – допомогти людям змінювати життя на краще в своїй громаді — місті, рійоні, селищі,селі.Ця програма для громадських і благодійних організацій, будинків культури та бібліотек, соціальних центрів,освітніх установ Дніпропетровської області.

Школа включає у себе 6 тренінговіх сесій, одну з яких наші учасники вже відвідали, тема тренінгу: «Активізація громади:як створити умови для конструктивного діалогу між представниками різних сфер та секторів»

На сесії № 1  за допомогою Модератора Наталі Стаднічук ми глибше розглядали та ознойомлювалися з DSCN7281 IV ШКОЛА ПОЗИТИВНИХ ЗМІНпоняттями: «Громада»,чим є місцева громада, цілі і принципи розвитку місцевої громади,основні підходи,що використовуються громадськими активістами у процесі розвитку місцевої громади;соціальна анімація,роль соціального аніматора,фази процесу розвитку, який проводить соціальний аніматор, ,місія,функція,роль соціального аніматора,лідер або аніматор як особистість,творець капіталу. Ще опанували мистецтво діалогу,фасилітацію у громаді та зовнішню комунікацію: залучення громадян.

Більше фотографій можете побачити тут.

 

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели