Система Orphus

Інформація щодо надання населенню субсидій

Дж.:https://pogliad.ua

Шановні мешканці м.Підгородного, на разі, Управління соціального захисту населення Дніпровської райдержадміністрації повідомляє що, відповідно до пункту 8 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами та доповненнями) для призначення субсидії сукупний дохід обчислюється виходячи з доходів, які нараховані особам, що досягли 14-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи.

Ганна Білова – заступник начальника відділу прийняття рішень та призначення соціальної допомоги управління соціального захисту населення Дніпровської РДА повідомила, що відомості про доходи  надаються структурним підрозділам з питань соціального захисту населення Державною фіскальною службою, Пенсійним фондом України, фондами соціального страхування. Відсутність необхідних даних (паспортні дані, ідентифікаційний номер) унеможливлює отримання від ДФС та ПФУ інформації про доходи 14-річних осіб і, як наслідок, проведення розрахунку субсидії домогосподарствам, у складі яких є такі особи

Внаслідок цього, у випадку неповідомлення даних щодо паспорта та ідентифікаційного номера раніше, для автоматичного призначення субсидії з 01.05.2018 року усім отримувачам субсидії ТЕРМІНОВО необхідно повідомити про зміни персональних даних, а саме: отримання паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного номера) зареєстрованих у домоволодінні осіб старше 14 років.

Дану інформацію (у вигляді завірених Вами ксерокопій) Ви можете надати за адресою управління: 52005 смт. Слобожанське, вул. Теплична, 5, каб. 9 або до уповноважених представників міської, селищних та сільських рад за місцем реєстрації.

Також Ганна Білова повідомила, що відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» кожен громадянин України, який досяг 14-го віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *