Система Orphus

І далі про транспорт м.Дніпра

В мерії м.Дніпра  хочуть від депутатів затвердження підвищення ціни вартості  проїзду в електротранспорті, а для здійснення цього — пропонують провести скорочення довжини маршрутів для маршруток.

Дж.:Сторінка в соцмережі Facebook

Так, директор департаменту транспорту і транспортної інфраструктури  Дніпровської міської ради Ігор Маковцев повідомив, що питання підвищення вартості проїзду в міському електротранспорті лежить на совісті самих депутатів, які мають затвердити підвищення вартості проїзду в тролейбусах та трамваях від 1,50 до 3 грн.

Крім того, виконком міської ради проект рішення підготував ще в серпні місяці  поточного року, а мер Борис Філатов не один  раз заявляв, що подорожчання вартості проїзду нам не уникнути. Однак, голосувати за нього будуть депутати та городяни можуть отримати такий подарунок — в якості збільшення вартості проїзду в транспорті до Нового року від мерії.

Також повідомили, що підвищення вартості проїзду в маршрутках до кінця року подорожчання до 7 грн не буде, але в стінах мерії вже придумали нову пастку для жителів Дніпра. Адже  відповідно до слів Маковцева, єдиний спосіб уникнути подорожчання — скоротити маршрути і підвозити городян до стикувальних пунктів, де вони пересідатимуть на електротранспорт. Тепер відповідно до всього сказаного вище можна зробити висновок, що якщо дана ідея втілитися в життя, то багато городян позбудуться можливості добиратися до роботи одним видом транспорту і прийдеться здійснювати пересадку. Крім того, це ще означає, що накладні витрати виростуть — і формально підвищення вартості проїзду не буде, але реально людям доведеться платити більше за проїзд.

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *