Система Orphus

Гурт «Лабіринт»: Все буде добре,бо інакше бути не може

 9B5EJIlxQb8 Гурт "Лабіринт": Все буде добре,бо інакше бути не може14 листопада в Будинку культури Підгородного —  пройшла зустріч з волонтерами та військовослужбовцями, що воювали в зоні аеропорту міста Донецька.

Волонтери — це ті люди, що безперестанно допомагають нашим солдатам в такий нелегкий час. На зустрічі вони розповіли про вже придбанні необхідні речі та  аптечки для військових . Була присутня і Мудрак Тамара — організатор благодійного «Фонду допомоги бійцям постраждалим в АТО». 

Після розмови з волонтерами запрошенні військові розповіли свої історії та подякували волонтерам за їх допомогу. Солдати просять всіх людей об’єднатися заради перемоги. На зустріч з ними завітали і поети: Костянтин Семенович Дуб, що подарував волонтеру Емельяновій Ользі власну книгу для її дітей та Лариса Омельченко, що також долучилася до доброї справи і є не тільки поетесою, а й волонтером, що збирає теплі речі в зону АТО. Кожен з них займається доброю справою для нашої армії.

Після зустрічі для наших солдатів та всіх присутніх у залі виступив рок-гурт «Лабіринт». Вони виконали вже знанні пісні Цоя «Воены света», гурту Океан Ельзи «Той день», «Все буде добре». Самі музиканти жартують, що їх гурт складається на 75% з підгородненських хлопців. Вони своєю грою зарядили всіх позитивом та вірою в краще майбутнє. Один з учасників гурту зазначив, що все буде добре, бо інакше бути не може.

PMNd3240fdM Гурт "Лабіринт": Все буде добре,бо інакше бути не може

 

eEDnLxFVFxY Гурт "Лабіринт": Все буде добре,бо інакше бути не може

 

4NXsJn_yGXs Гурт "Лабіринт": Все буде добре,бо інакше бути не може

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели