Система Orphus
Цены в Подгородном

Грошовий обіг Підгородного

Цены в Подгородном

Фото: Елена Биндич

м. Підгородне як й усі міста, села України потерпає від різких підвищень цін на продукти харчування, одяг, бензин, ліки. Як тепер живуть мешканці міста? Як економлять? Від чого вимушені відмовитися?

«Після такого взлету цін моя сім’я відмовилась від багатьох смаколиків та тепер купуємо найпотрібніше»- прокоментувала одна із мешканців міста.

«Тепер я займаюсь спортом вдома, а не в тренажерному залі»- сказала школярка Евгенія.

А дядько Валерій розповів нам, що через підвищення цін на бензин, він вимушений добиратися до роботи трьома маршруткаи і це дуже не зручно, й бувало запізнювався на роботу через це.

«Ми здаємо пластикові та скляні бутилки, спочатку здається, що це невелика сума, але все ж таки хлібину можна купити»- поділилася власним секретом тітка Марина.

З коментарій простих жителів міста, стає зрозуміло, що наступили не легкі часи для них. Також, ми дізналися, що деякі жителі через нестачу грошей шиють та в’яжуть собі речі і в них не погано виходить, навіть дуже стильно та модно.

Людина може звикнути до будь-яких умов, тому жителі міста знаходять вихід із цієї скрутної ситуації. Чи довго вони зможуть так економити — невідомо.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели