Система Orphus

Громадський контроль Дніпропетровська

фото з відкритих джерел

16 липня Бабушкінський район Дніпропетровська опублікував перший лот у системі відкритих електронних держзакупівель ProZorro.org. Про це повідомляє «Громадський контроль Дніпропетровська».

«Це наша маленька і лише проміжна перемога, але навіть вона на тлі тотального протистояння старої системи стала можливою лише завдяки активному тиску депутатів від БПП, хлопців з дніпропетровського Демальянсу, а також політичної волі голови району Олександра Федяновича.

У наступну середу, 22 липня, питання про запровадження ПроЗорро на загальноміському рівні поставлено в порядок денний сесії міськради, і ось це вже буде велика перемога. Адже не секрет, що багато депутатів міської ради є одночасно депутатами і чиновниками або керівниками державних підприємств, а діяльність людини на такій посаді часто зводиться лише до постійного банального дерибану бюджетних грошей, тому опір таким нововведенням однозначно буде жорстким.

У зв’язку з усім вищесказаним, ми нагадуємо шановним депутатам і чиновникам, що після прийнятого ними рішення про прозорість влади, результати голосування ПОІМЕННО публікуються на офіційному порталі міськради. Ми дбайливо зберігаємо імена тих, хто проголосує проти цього рішення або утримається при голосуванні, і подбаємо про те, щоб прізвища «героїв» стали відомі їх виборцям. Також ми дбайливо зберігаємо список всіх депутатів, які з якихось причин не з’являться на сесію. Дане рішення — це іспит на готовність депутатів боротися з корупцією, тому будь-які ухилення неприпустимі. 22.07.2015 о 10:00 запрошуємо всіх небайдужих представників громади на сесію міськради, щоб разом підтримати депутатів у прийнятті такого непростого рішення. Дане рішення стоїть на порядку сесії під №1.7.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *