Система Orphus

Громадські слухання щодо території кварталу по вул. Шосейна в м. Підгородне

30 серпня, в актовій залі Підгородненської міської ради пройшли  громадські слухання на тему: «Детальний план частини території кварталу по вул. Шосейна в м. Підгородне, Дніпропетровського району Дніпропетровської області щодо розміщення об’єктів торгівлі».

«Про проведення громадських слухань»

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», враховуючи оголошення про громадські слухання (газета Дніпровська зоря,

19.08.2016        року № 32 (7952), вважаю за необхідне:

  1. Провести громадські слухання на тему: «Детальний план частини території кварталу по вул. Шосейна в м. Підгородне, Дніпропетровського району Дніпропетровської області щодо розміщення об’єктів торгівлі»

Місце проведення: актовий зал Підгородненської міської ради.

Час проведення: о 14 годині 30.08.2016 року.

Коло запрошених для участі: всі зацікавлені члени територіальної громади м. Підгородне та с. Перемога.

1.Відповідальними за підготовку і проведення громадських слухань визначити: заступник міського голови Д’яченко Р.І., відділ земельних та архітектурних питань. Відповідальним за проведення громадських слухань здійснити необхідні заходи щодо їх організації.

III.     Загально-правовому структурному відділу міської ради забезпечити опублікування даного розпорядження шляхом розміщення на інформаційному стенді в приміщенні міської ради та на офіційному веб-сайті міської ради (Костогриз Я.М.)

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Д’яченко Р.І.

На громадських слуханнях було детально обговорено те, що наразі «не було розробленно деталізацію окремих вулиць, через що 70 торгівельних точок не включено до генерального плану міста. Мова йшла про зміну цільового призначення з/д. Це дасть додаткові надходження до бюджету міста», — каже заступник міського голови Д’яченко Р.І.

 

 

 

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели