Система Orphus

«Громадські ініціативи в Україні» оголошує конкурс малих грантів…

 

Фото з відкритих джерел «Громадські ініціативи в Україні» оголошує конкурс малих грантів...

Фото з відкритих джерел

Всеукраїнська мережа «Громадські ініціативи в Україні» оголошує конкурс малих грантів. Цей конкурс є частиною проекту «Підтримка громадських ініціатив в Україні», який реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії. 

Мета конкурсу:
Активізація громад в Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській та Харківській областях через реалізацію невеликих соціальних проектів зі значним залученням місцевих жителів до заходів проектів. 

Цим конкурсом ми також хочемо підтримати проекти огс «Громадські ініціативи в Україні» оголошує конкурс малих грантів...організацій, які впроваджуватимуть досвід вже реалізованих успішних ініціатив (в тому числі з інших регіонів), створюючи при цьому партнерства, коаліції, мережі. Як одне з можливих джерел успішних ініціатив ми рекомендуємо використовувати опубліковані успішні ініціативи конкурсу «Краща громадська ініціатива України».

Заявки приймаються до 31 серпня 2014 року включно. Заявки, що надійдуть після 30-го серпня 2014 року розглядатися не будуть. Дата подання проекту визначається за поштовим штемпелем та фактичним надходженням на електронну пошту вказану в оголошенні. 

Детальніше на ngonetwork.org.ua

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели