Система Orphus

Городян закликають не знищувати самовільно дерева

фото з відкритих джерел

На комунальному підприємстві «Горзеленстрой» закликають городян, підприємства та організації самовільно не видаляти й не обрізати дерева, що ростуть на міській території.

«Останнім часом почастішали випадки, коли мешканці на свій розсуд обрізають або видаляють дерева без необхідних погоджень, порушуючи закон. Подібні ситуації часто приводять до загибелі зелених насаджень, тоді як при правильній обрізці вони могли б ще рости. Ті, хто видаляють або обрізають дерева на міській території без необхідних погоджень, вважаються порушниками, на яких екологічна інспекція має право скласти адміністративний протокол, а прокуратура — порушити кримінальне провадження», — йдеться у зверненні.

Щоб обрізати або видалити сухі або аварійні дерева, що ростуть на міській території, необхідно звернутися з відповідною заявою в департамент комунального господарства та капітального будівництва Дніпропетровської міської ради. За заявою спеціальна комісія обстежує зелені насадження, складе відповідний акт і після цього «Горзеленстрой» виконає роботи за свій рахунок. За зміст дерев, які ростуть на приватних територіях, що відповідають їх власники, додають на підприємстві.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *