Система Orphus

ГО «Квітка душі» та містяни створюють ініціативні групи для поліпшення іміджу міста

29 березня громадська організація «Квітка душі» презентувала проект «Шануємо рідне місто Підгородне».  У форматі «круглого столу» організатори проекту розповіли громадськості про мету та цілі проекту, а також заходи, що будуть проведені у рамках проекту.

Під час круглого столу були створені ініціативні групи, що допомагатимуть організаторам втілювати ідеї проекту у життя.

Учасники круглого столу – місцеві жителі та активні громадяни з ентузіазмом згодились допомагати ГО «Квітка душі» у створенні позитивного іміджу міста Підгородне.

Мета проекту  «Шануємо рідне місто Підгородне»  сприяти покращенню іміджу та інвестиційної привабливості міста Підгородне шляхом створення та діяльності волонтерської групи, яка буде працювати у двох напрямках, а саме вивчати англійську мову та готуватиме презентаційні матеріали на українській та англійській мовах.

Проект реалізується громадською організацією «КВІТКА ДУШІ»  в рамках проекту «Підвищення спроможності НДО Центральної і Східної України», що адмініструється громадською організацією Центр «Тамариск» за фінансової підтримки Національного Фонду Демократії

Новини від партнерів

  1. Дмитрий

    Так продовжать реєстрацію до 1-го квітня??. Чого про це ніде не пишеться, ще ж 2 дні, може ще й активних учасників набереться.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *