Система Orphus
Подгородное Украина

Глобальні сміттєві звалища Підгородного

Подгородное УкраинаНі для кого не секрет, що Підгородне славиться не тільки своїми краєвидами завдяки прекрасній річці Кільчень або горі, так званій Монашці, а й крім того сміттєзвалищами, які, доречі, утворилися через неусвідомлення людьми цієї проблеми.

Давайте згадаємо чудове правило: чисто не там, де прибирають,а там, де не смітять! Доброю чи поганою буде робота комунальних служб, з тотальним безкультур’ям їм не впоратись.

У Підгородному небайдужа молодь нарахувала 6 сміттєзвалищ, 2 із них на березі річки, ще 2 біля школи, 1 знаходиться недалеко від житлових будинків, і 1 у підземному переході.

Провівши невелике соціальне опитування підгороднян, можна зробити висновок, що із 5 дітей занепокоїло це питання лише 2, а з 5 дорослих — 4 чоловік, ще один залишився байдужим. Але, якщо звернути увагу на те, що кожній п’ ятій дорослій людині байдужа чистота міста, то зрозуміло,що суспільство просто нехтує своїм здоров’ям і здоров’ям малечі. Тому чистота міста залежить від кожного з нас. Лише варто згадати ту шкоду,яку сміття проносить грунту та повітрю.

Ми звертаємось до кожного громадянина! Якщо ви помітили правопорушення — досить мовчати! Повідомте про це нас, написавши чи зателефонувавши до редакції або зателефонуйте 102. Від цього залежить ваше майбутнє. Разом ми повинні вирішити цю проблему. І тоді нагородую нам стане чистота рідного міста, безпека і здоров’я.

Новини від партнерів

 1. Дмитрий

  Хорошо было бы осветить свалку, которая за тренинговой(наболевший вопрос), там очень странным образом все больше и больше мусора, хотя там летом было чисто и убрано.

  • Сергей

   Дмитрий, согласен что за этим зданием свалка растет чрезвычайно быстро, а причиной есть неудовлетворительная работа коммунальной службы, вот люди и несут им под двери весь мусор. Был случай на ул. Харьковской, люди заключили договор, оплатили, мусор 2 раза вывезли, а потом отказались. Мотивируя, что им не выгодно вывозить. Тогда возникает вопрос, а нужна ли такая служба в городе?

   • Дмитрий

    Да тут я с тобой полностью согласен, просто взять даже фото летом после уборки, и то что будет весной там представить что будет это прост тяжело, тем более она растет с геометрической прогрессией((,

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *