Система Orphus

Гарні місця м.Підгородного

Дж.:Сторінка в соцмережі Facebook

ГО «Самозахист підприємців» давно опікується долею сакральних місць України. І вже вичищено від сміття Мавринський Майдан, встановлено  на ньому пам’ятний знак, вбиральні, висаджені  дуби.

І ось на Благовіщення у суботу, 7 квітня, Самозахист у складі Української Етнічної Громади відправився у наше м.Підгородне — давнє козацьке поселення. Нинішня влада хоче зтерти з мапи України це місто, поєднавши його з іншими громадами, та зовсім знівичити його історію.

Однак, цієї суботи ГО «Самозахист підприємців» разом з головою міської ради Галиною Василівною Кузьменко, накреслили невеликий маршрут, та вирішили погуляти вулицями міста…

Дійшли до Монашчиної гори, що за легендою  охороняє м.Підгородне та є одним із центральних елементів величезної давньої сакральної обсерваторії. Монументальний обсерваційний комплекс , всі споруди якого знаходяться на геліоцентричній відстані один від одного залежно від нульової точки «Схід Сонця», — це абсолютний календар планетарного руху Землі відносно життєдайної планети – Сонця та Місяця, що є еталоном проміжків часу. Крім того, на узвищі гори Монашка спить давнє сарматське кладовище.

Також, багато історій жителі Підгороднього розповідають про «німецьку» вежу, що розташована на окраїні міста на території колишньої німецької колонії. Підгороднянка Леся Коваль колись розповідала працівникам районної дитячої бібліотеки, що після ліквідації Запорізької Січі на території сучасного Підгородного царські урядовці почали витісняти корінне населення з обжитих місць. Із їх дозволу тут поселилися представники різних національностей: болгари, серби, молдавани, вірмени, грузини. 

 Ще, Самарська Затока веселить око, місцеві мешканці здавна називають її Кобилою, — це справжня нагорода для втомленого етнотуриста. Тиха річка та шалений гегот дикої качки, легкий вітерець, прохолодна водичка для втомлених ніг і ясний день для дружньої розмови.

 Давайте всі долучайтися до вивчення сакральних місць нашого краю та оберігати все що нас оточує!

Дж.:Сторінка в соцмережі Facebook

Дж.:Сторінка в соцмережі Facebook

Дж.:Сторінка в соцмережі Facebook

Дж.:Сторінка в соцмережі Facebook

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *