Система Orphus

Фестиваль «Студентська весна-2018»

Дж.: https://dp.informator.ua

Вчора — 30 травня в парку ім.Тараса Шевченка на алеї біля Палацу студентів ДНУ відбувся великий гала-концерт міжвузівського фестивалю творчості «Студентська весна-2018». Це вже другий рік поспіль переможці фестивалю отримують грошову винагороду.

Виручені кошти за концерт обіцяли вкласти в розвиток своїх колективів та студентської самодіяльності.

В програмі  «Студентська весна-2018»  були театральні постановки, музичні та хореографічні виступи, циркові та гімнастичні номери, оригінальний та розмовний жанри, а також фото- та кіномистецтво.

Протягом квітня та травня проходив перший тур фестивалю, в якому взяли участь 10 вищих навчальних закладів, а це більше ніж 200 номерів, 3500 учасників та понад 5000 глядачів. В першому турі журі відібрало лауреатів для участі в гала-концерті та за результатами визначений вуз, який став переможцем в цьому році, про що повідомили в кінці гала-концерту. Переможцем, який отримав перехідний приз — статуетку Гран-прі фестивалю, став Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ (ДДУВС).

Нагороджував переможців фестивалю заступник міського голови Олександр Шикуленко. Призери отримали грошову винагороду на розвиток студентської самодіяльності: Гран-прі — 51 000 гривень — отримав ДДУВС, 1-е місце і сертифікат на 34 000 гривень — ДНУ, 2-е місце — 25 500 гривень — Університет митної справи та фінансів, 3-є місце — 17 000 гривень — НМетАУ.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *