Система Orphus

Фестиваль просто неба «Файне місто»

Дж.: https://concert.ua

Уже вкотре   український музичний фестиваль просто неба «Файне місто», який  щорічно проводиться в м.Тернополі, ще з 2013 року, нас і цього року ощасливить.  Фестиваль «Файне місто» проходитиме з 19 по 22 липня в м.Тернополі.

Як заведено від заснування даного фестивалю, він являється липневим заходом, адже проводиться щороку в липні.  Назва даного фестивалю пішла від назви пісні Братів Гадюкіних «Файне місто Тернопіль».

Головною метою проведення даного фестивалю є єднання України. Крім того, проведення даного фестивалю сприяє популяризації української культури та популяризації серед молоді активного відпочинку і розвитку фестивального руху в Україні.

В даному заході беруть участь дистриб’ютори всесвітньо відомих рок-гуртів.

 

Дж.: https://concert.ua

Головне гасло фесту — «Файне Місто» — територія вільних людей». Під час проведення фестивалю буде  6 сцен та понад 100 виконавців із різних країн. Формат фестивалю: «open-air»

На разі вже стали відомі імена перших учасників, це:  The Rasmus, Adept, To the Rats and Wolves, Infected Rain та інші виконавці.

Квитки можна придбати на сайті.

Запрошуються всі бажаючі  — хто хоче зануритися в атмосферу любові та неймовірного драйву фестивального життя, поспівати, потанцювати і відірватися по повній  до ранку в компанії своїх однодумців та таких же меломанів.

Фестиваль «Файне місто» проходитиме з 19 по 22 липня в м.Тернополі на Тернопільскому  Іподромі.

Трішки історичних моментів про даний фестиваль.

Фестиваль «Файне місто» вперше в 2013 році відбувся на острівці «Чайка» в парку імені Т.Шевченка, а вже згодом з  2014 року проведення фестивалю перемістилося на територію аеропорту «Тернопіль». У 2017 році фестиваль проходив  на території тернопільського іподрому і такий вибір місця спричинився тим, що  там є дерева та озеро, які дозволяють комфортному відпочинку.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *