Система Orphus

Факти буллінгу в школі м.Дніпра

Дж.:http://nashemisto.dp.ua

Патрульні поліцейські постійно моніторять соцмережі з метою виявлення фактів буллінгу (цькування однієї дитини іншими, агресивне переслідування) в школах м.Дніпра.

З 7 лютого в соціальній мережі Facebook співробітники відділу зв’язків з громадськістю Управління Патрульної поліції в Дніпропетровській області виявили пост жінки, яка розповіла про жорстоке поводження з її сином дітей в школі №52 і про те, що педагогічний склад та адміністрація школи не реагують на цю проблему.

Як пояснила мати дитини Вікторія Іванова, пост в Фейсбуці про те, що дитину утискають в школі, написала не вона, а її сестра. І інсульт у дитини був в п’ятирічному віці, а не зараз, як написали багато ЗМІ.

Дж.:http://nashemisto.dp.ua

Мамі після цього поста подзвонили правоохоронці і сказали, що можуть допомогти — приїхати в школу і провести бесіду з дітьми.

Інспектори дійсно відвідали дану установу, щоб провести в 5-Б класі, в якому навчається потерпіла дитина, заняття на тему «Профілактика буллінгу в дитячому середовищі».

Для детального з’ясування обставин ситуації та оцінки дій керівництва навчального закладу поліцейські зустрілися з батьками учнів.

На зборах були присутні представники департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Батьки учнів 5-Б класу вважають, що ситуація висмоктана з пальця.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *