Система Orphus
Энергосбережение в Днепропетроске

Енергозбереження у Дніпропетровському районі

Энергосбережение в Днепропетроске9 квітня 2015 року в сесійній залі Дніпропетровської районної ради відбулася конференція «Кращі практики впровадження енергозберігаючих технологій у Дніпропетровському районі: досвід і практика».

До участі у заході були запрошені органи місцевого самоврядування та самоорганізації населення, ініціативні групи й громадські організації.

Энергосбережение в ДнепропетроскеСвоїм досвідом у сфері енергозбереження на прикладі козацького осередку «Старі Кодаки» поділився Ігор Шоломаєв, представник громадської організації «Спас». Про власні приклади енергозбереження розповів присутнім учасник ініціативної групи с. Старі Кодаки.

Програму підтримки енергоефективності та енергозбереження у Дніпропетроіській області продемонстрував представник Дніпропетровської районної ради та центру підтримкм громадських та культурних ініціатив «Тамариск» — Олександр Мітьков.

В’ячеслав Подлебич, представник громадської організації «ЭкоДнепр» розповідав про впроваддення енергоефективних та енергозберігаючих технологій, як виклики сьогодення.

Звернемо увагу на те, що наразі це питаня є дуже актуальним і потребує реакції суспільства.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *