Система Orphus
ОСББ на практике

Експериментальна площадка Європи в м. Підгородному

Mw0lzfXDus8Вчора, 31 травня, у м. Підгородному відбулась перша виїзна Громадська вітальня. Активісти, громадські діячі відвідали ОСББ «Світанок 7», що знаходиться по вул. Робочій, і побачили зразок європейського суспільства у нашому містечку. Гостей щиро вітав піснями рок-гурт «Лабіринт».

Апрікова Ніна Іванівна, бухгалтер ОСББ «Світанок 7», радо розповіла гостям історію створення об’єднання та пророблену за 7 років роботу. У 2007 році було офіційно зареєстровано ОСББ «Світанок 7», цьому сприяла Нестеренко Аліна Миколаївна — перша головуюча.

5NVXUW7W-ecСаме вона майже рік вела боротьбу за те, щоб об’єднання громади стало офіційним. Але це була лише маленька частинка непростого шляху ОСББ «Світанок 7». Громада мала ще не одну проблему, яка потребувала негайного вирішення. Насамперед, люди потребували постачання води, бо на так званому народом острові «Ходжидо» не було жодної свердловини для водопостачання, що породжувало ряд інших проблем. Протягом сімох років активна позиція і постійна боротьба жителів вул. Робочої допомогли створити 3 свердловини.

Зараз люди безмежно дякують за це другому головуючому Булаху Михайлу Михайловичу. Але і це ще не все! Своїми силами жителі 10 будинків ОСББ «Світанок 7″облагородили свою місцевість так, що з першого погляду можна подумати,що м. Підгородне давно вже частинка Європи. На території існують 3 дитячі майданчики, 2 з яких ще потребують реконструкції, але люди вірять у те, що вже незабаром вони оновляться, стануть більш безпечнішими і яскравими. Безмежно дивують і прибудинкові території, клумби, алеї.Хоч серед мешканців нам і не вдалось знайти жодного дизайнера, та таких ландшафтів у м. Підгородному більш ніде не знайдеш. У кожного з 10 будинків є свій голова, який слідкує за порядком у будинку та біля нього.

ОСББ на практикеНам вдалось поспілкуватись із головою 16 будинку Романом, який переїхав сюди 10 років назад. Він дуже добре пам’ятає, що раніше тут були самі сміттєзвалища, болота, все було в заростях трави. Але люди спільними зусиллями подолали буквально руїну і відбудували свій край. 6 років тому Роман разом із дружиною Наталею створив неймовірно гарний куточок біля свого будинку. Неоціненна праця, любов до рідного міста допомогли створити приклад Європи в м. Підгородному. Роман не заперечує, що ця робота була важкою, але наголошує, що вона того коштувала. Зараз його ландшафт знаходиться за огорожею, бо не кожен у нашому місті цінує те, що робиться руками іншої людини, і нещодавно хтось висмикнув із коренями 3 рослини.

ОСББ на практике За місцевим клубом зростає молодий яблуневий садок, посаджений самими жителями. А також, на території ОСББ «Світанок 7» можна знайти Гуцульський парк, оздоблений виробами з дерева, подекуди привезеними із Західної України. У цьому ж Гуцульському куточку жителі мають мангал.

ОСББ «Світанок 7» має свою площу урочистих подій, де проводяться різні заходи. Вся територія ОСББ «Світанок 7» освітлюється.

Благоустроєм цієї місцевості займається саме суспільство. Зараз головуючим ОСББ «Світанок 7» є Ткачев Сергій Володимирович.

Цю місцевість безперечно можна назвати експериментальною площадкою Європи в м. Підгородному.

ОСББ на практикеОСББ на практикеОСББ на практике

 

Новини від партнерів

  1. Катерина Соколова

    Потому что автор больше не работает у нас и технически он удален из системы сайта. И автоматически на всех статьях не указано автора. Внизу мы можем указать его. Вот так. Спасибо за комментарий и ваше внимание.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *