Довогоочікувана перемога наших футболістів

Фото з відкритих джерел Довогоочікувана перемога наших футболістів

Фото з відкритих джерел

Сьогодні, 10 вересня, наші футболісти розбили команду Франції з рахунком 5:1.

Тим самим Збірна України пляжного футболу здобула четверту поспіль перемогу на відбірковому етапі до Чемпіонату Світу — 2015 в Італії!

Гра почалася з вже заготовленої тактики головного тренера Євгена Варениці. Молодший брат Андрій Борсук при подачі з ауту знайшов  старшого брата Ігоря, а той переправив м’яч на дальню штангу Олегу Будзько, і форвард столичного «Євроформату», відкрив рахунок у матчі. Вже через хвилину кращий гравець Чемпіонату України — 2014 дніпропетровець Костянтин Андрєєв —  забив ще один гол на користь Збірної України. Таким чином, ще до перерви рахунок став 2:0.

Стовідсоткова перемога Української Збірної надає можливість набрати три очки у другому груповому етапі.

Тепер на шляху у збірної настає час вирішальних і визначних матчів. Вже в четвер , 11 вересня, об 11:15 наша збірна зіграє з командою Туреччини, а в п’ятницю, о 16:15, нашу збірну чекає битва з віце-чемпіонами світу іспанцями!