Система Orphus

Дорогий піар нового транспорту м.Підгородного

Транспортна система м.Підгородного все більше «оновлюється», про це говорить той факт, що група ініціативних громадян м.Дніпра  у суботу — 11 листопада о 10 годині ранку проводила екскурсійно-випробувальну поїздку з м.Дніпра в м.Подгородне на тролейбусі!

Дж.: https://dp.informator.ua

Як говорять ініціатори даної події вони мали за мету — переконатися: чи реально пустити тролейбус з м.Дніпра в м.Підгородне та доказати, що це буде нібито вигідно для мешканців м.Підгородного. Для цього був орендований тролейбус, що стартував від площі Старомостова (Островського) на зупинці маршруток, що рухаються в м.Підгородне.

Дану «екскурсію» замовив і один з дніпровських активістів ЗА ВЛАСНИЙ РАХУНОК. 

Однак, не все так просто як воно здається на перший погляд!

Нижче приводимо для жителів м.Підгородного розрахунок собівартості години роботи тролейбуса з автономним ходом. (офіційні дані від КП ДЕТ).

Загальну підведену суму, а саме 728,12грн. ділимо на 100 пасажирів звідси отримуємо вартість проїзду однієї дорослої людини, що становить 7.28грн., це враховуючи облік прибутку 10%. На фото пропонуємо вашій увазі все вище сказане. 

Дж.:Сторінка в соцмережі Facebook

От плавно ми підійшли до гарного висновку — навіщо нам, мешканцям м. Підгородного ще крім 11 маршрутів ще і тролейбус автономного руху?!

Це як кажуть в народі — «чистої води» піар для дніпровських активістів.

Добре що хоч дана «екскурсія» не проводилася за бюджетні кошти, а за кошти активістів, адже на сьогоднішній день все може бути…!

(Тролейбусна «Екскурсія» оплачена активістом відповідно до рахунку за 2 години)

Проведення подібних заходів, які не несуть в собі результатів роботи в тій чи іншій галузі не приносять ніякої користі для  мешканців міста, а несуть в собі лиш піар активістам…!

Дж.: https://dp.informator.ua

Дж.: https://dp.informator.ua

Дж.: https://dp.informator.ua

Дж.: https://dp.informator.ua

Дж.: https://dp.informator.ua

Дж.: https://dp.informator.ua

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *