Система Orphus

Дорога в м.Дніпрі, що в останнє ремонтувалася ще в 1984 році

Дж.: https://dpchas.com.ua

Мешканка м.Дніпра, Ольга Лавренюк на сайті єдиних місцевих петицій опублікувала прохання про ремонт дороги по вул. Гідропаркова, яка, як виявилося, не знаходиться на балансі комунальних підприємств міста.

 В тексті петиції повідомляєиться: «Дорога по вул. Гідропаркова є єдиною дорогою до житлових будинків №1, 9, 11 і 15 і зараз знаходиться в жахливому стані. Вище зазначена дорога не знаходиться на балансі жодного комунального підприємства, а її ремонт в останній раз проводився в 1984 році. Асфальтне покриття знаходиться в неприйнятному стані, а іноді взагалі відсутнє, глибина ям подекуди сягає 10 см.

Через відсутність асфальтного покриття і жахливого стану дороги жителі будинків, машини швидкої допомоги, комунальної, газової, пожежно-рятувальної та інших служб до вищевказаних будинків добираються, використовуючи пішохідні доріжки або прокладають нові «шляхи» всупереч ПДР. Це сприяє зростанню травмування, кількості ДТП і перешкоджає своєчасному наданню невідкладної допомоги, що, в свою чергу, може коштувати життя»

Дана дорога є єдиною для 3,5 тисячі жителів. В онлайн-сервісі Navizor можна побачити, що вул. Гідропаркова позначена червоним кольором, тобто за оцінками користувачів дорога має жахливий стан. Якість дороги можна побачити на відео.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *