Система Orphus

Додаткові потяги для жителів Дніпропетровщини

На літній період «Укрзалізниця» для жителів Дніпропетровщини призначила додаткові потяги та продовжила маршрути на далекі дистанції, в тому числі до Генічеська, Бердянська та Одеси.

Через значне збільшення пасажиропотоку виникла необхідність  у збільшенні  кількості рейсів в курортну зону, для того щоб жителі області мали можливість без перешкод та черг за квитками добратися до улюблених місць відпочинку. 

На сьогоднішній день по залізниці з п’ятниці до понеділка курсує електропоїзд № 6702/6701/6703 Дніпро-Таврійськ-Генічеськ, що  наповнений до 60%. Крім того, для дітей, що їдуть в літні табори, з Кривого Рогу курсуватиме поїзд до Генічеська. Графік — з 16 липня по 7 серпня, відправлення з Кривого Рогу о 22:50, з Генічеська — о 21:47. Також «Укрзалізницею» призначено додатковий поїзд №222 / 221 Новоолексіївка — Дніпро. Поїзд курсуватиме з Новоолексіївки і Дніпра з 17 по 29 липня, крім 19 липня, через день.

Також  наразі стали доступні і додаткові рейси швидкісного поїзда Інтерсіті+ № 736/735 Київ — Запоріжжя — Київ, який до кінця літа курсуватиме щодня.

Детальна інформація з розкладом потягів розміщена на офіційному сайті регіональної філії «Придніпровська залізниця».

Дж.: https://www.google.com.ua

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *