Система Orphus

«Дніпровська зоря» відзначила свій 75-ти річний ювілей

ногородження грамотою В приміщенні райдержадміністрації відбулися районні урочистості з нагоди 75-ти річного ювілею заснування газети «Дніпровська зоря». На цьому святковому заході редактор газети Таміла Жорняк була нагороджена Вадимом Кобиляцьким, головою райдержадміністрації, Грамотою за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у суспільному житті району, та з нагоди 75-ти Подякою від голови районної ради Любові Білої за професіоналізм, відповідальне відношення до виконання своїх обов’язків, наполегливість у вирішенні поставлених завдань. грамотами та подяками кращі працівники редакції. Грамотою від райдержадміністрації були нагороджені: Людмила Завийборода, дизайнер з верстки, яка працює в газеті 10 років; Наталія Яківець, відповідальний секретар; Юлія Чумак, завідувач відділу листів. Подякою голови районної ради відзначена Світлана Резніченко, завідувач фінансово-господарського відділу — головний бухгалтер. Почесними гостями свята були: Володимир Холод — редактор газети «Дніпровська зоря» з 1979 по 1998 рік, Михайло Скорик — редактор SONY DSCгазети з 2001 по 2005 рік. І саме їх з величезною пошаною Таміла Жорняк цього дня нагородила Грамотою газети «Дніпровська зоря» за активну принципову громадську позицію, відповідальний підхід до ввіреної справи, натхненну роботу на благо трудівників Дніпропетровського району, вирішення на сторінках газети важливих питань суспільного життя та з нагоди 75-ти річного ювілею Дніпропетровської районної газети «Дніпровська зоря».

З нагоди свята Таміла Володимирівна потішила усіх присутніх щирою та наповненою палкою любов’ю до рідної газети, святковою промовою і ось її уривок:

«Газета «Дніпровська зоря» — єдиний інформаційний вісник нашого сільського району. На пожовклих сторінках — історія держави переплітається з долями людей, наших земляків, які творили історію Дніпропетровського району.

У січні 1939 року побачив світ перший номер газети «Зоря комунізму» Дніпропетровського приміського райкому КП(б)У і оргкомітету райвиконкому».

Кожен номер «Дніпровської зорі», який виходить сьогодні, цінний не лише оперативністю висвітлення подій, актуальністю тем, а й тим, що викладені факти, події, заходи, здобутки вже завтра стануть частиною історії рідного краю, а люди – її творцями.

Колектив газетыМи вступили в рік 75-річного ювілею газети та підготовки до золотого ювілею Дніпропетровського району. Щиро вітаємо з цими визначними подіями всіх наших читачів, героїв публікацій, дописувачів, позаштатних кореспондентів, колег і друзів!

І щиро сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в ім’я майбутнього. Творімо історію Дніпропетровського району разом!»

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели