Система Orphus
Дніпропетровська обласна бібліотека

Дніпропетровська обласна бібліотека оголосила про конкурс

Дніпропетровська обласна бібліотека

фото з відкритих джерел

Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М.Свєтлова оголошує літературний конкурс «Герої моєї Вітчизни», який проходить за підтримки департаменту культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації, обласної організації Національної спілки письменників України, обласної організації Національної спілки журналістів України.

Обласний літературний конкурс є відкритим і проводиться як творче змагання молоді Дніпропетровщини.

До участі у літературному конкурсі «Герої моєї Вітчизни» запрошуються молоді люди віком від 15 до 35 років. Конкурс проводиться у двох номінаціях – поезія і проза. Надіслані твори, написані українською мовою, будуть згруповані за двома віковими категоріями учасників (15-21 рік та 22-35 років).

В обраній номінації учасники виконують завдання за однією або декількома із запропонованих тем: – «Вічна слава солдату-герою» (вшанування мужності та героїзму воїнів у боротьбі з фашистськими загарбниками за визволення України під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років); – «Герої нашого часу» (про сучасних захисників цілісності і незалежності України – героїв АТО); – «Небесна сотня на варті» (розповідь про події Майдану, героїчні вчинки патріотів та Героїв Небесної Сотні).

В основі літературних творів повинні бути реальні факти, розповіді про конкретну людину та її подвиг. Поетичні твори подаються на конкурс обсягом не більше 100 рядків; Прозові – не більше 10 тис. знаків із пробілами.

Конкурсні твори, анкету учасника конкурсу у форматі *.doc. (інші формати не розглядаються) та фото автора у форматі *.jpg (гарної якості, яке буде публікуватися у збірці або представлене на сайті). Надані матеріали поверненню не підлягають.

Не розглядаються: фрагменти та уривки поем, повістей і романів; твори, отримані пізніше 5 квітня 2015 року, і твори, подані тільки в електронному або паперовому вигляді. Відзначення переможців та їх нагородження Переможці конкурсу будуть запрошені до обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова, де відбудеться нагородження за участю засобів масової інформації.

Кращі твори, представлені на конкурс, увійдуть до окремої літературної збірки. Твори приймаються до 30 березня включно. За детальною інформацією звертатись до районної дитячої бібліотеки. Дозвольте собі проявити талант!

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели