Система Orphus
билборды в Днепропетровске

Дніпропетровськ очистять від реклами, а Підгородне?

билборды в Днепропетровске

фото з відкритих джерел

До 1 квітня з центральних вулиць повинні прибрати всі великі білборди та розчистити Дніпропетровськ від реклами. Старі рекламні щити замінять новими — європейського формату. І стоятимуть вони на відстані 50 метрів один від одного. 

У Дніпропетровську 50% реклами розміщено в центрі міста. Величезні білборди аж ніяк не прикрашають вулиці. Крім того часто становлять небезпеку для городян.

Боротися з незаконними рекламними конструкціями в Дніпропетровську покликане комунальне підприємство «Адміністративно-технічне управління». Його керівник каже: за півроку в місті зменшилася на 2,5 тисячі незаконних рекламних бордів, сітілайтів та інших конструкцій.

До 1 квітня всі застарілі двоногі білборди мають демонтувати. Комунальники будуть пропонувати власникам реклами замінити їх на більш безпечні та охайні.

Рекламодавці такої новини не раді, але готові переходити на новий формат. Думка городян відрізняється. Однак сходяться на одному — все добре в міру.

Рекламну очищення вже провели на вулицях Леніна, Сєрова, Плеханова, Дем’яна Бідного і 6-ї стрілецької дивізії. На черзі вулиця Чкалова, Проспект Пушкіна і Карла Маркса.

Тому робимо висновок: місто Дніпропетровськ вже дійшло до етапу змін, а що ж Підгородне. Чи готове місто та комінальна служба очистити свої вулиці від набридливих текстів, або хоча б модернізувати їх?

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели