Система Orphus
Бензин на заправках в Украине

Дивні послуги українських заправок

Бензин на заправках в Украине

Фото з відкритих джерел

На Філіппінах існує автозаправка, на території якої знаходиться бібліотека. В Україні поки що такого немає, проте , як повідомляє джерело autotheme.info, послуги, які вони пропонують не менш дивні. Поки що таке є лише АЗС «SOCAR» , але це тільки початок.

  1. Bussines-corner

Ви маєте можливість провести ділову співбесіду, відксерити або роздрукувати необхідні документи безкоштовно, як не дивно ця плуга користується великим попитом.

Розклад авіарейсів

Такі таблиці є на заправках поблизу аеропортів у Києва та Львові. Вони суттєво зекономлять  ваш час та гроші. Тільки представте те, як Ви з комфортом п’єте каву, очікуючи авіарейс, користуєтесь безкоштовною парковкою та WI FI.

Хімчистка

Навіть 100 років тому автозаправки більше були схожі на готелі. Зараз практично нічого не змінилось, дуже зручно , коли все необхідне є в одному місці – Ви маєте можливість заправити Ваше авто, провести ділову зустріч, та навіть здати у хімчистку свій одяг.

Душ

Душ, як і хімчистка переїхав із п’ятизіркових готелів в сервіс сучасних автозаправок, тому це єдине місце для сучасних водіїв , які багато подорожують , привести себе у порядок, коли ви знаходитесь дуже далеко від дому.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *