Система Orphus
Парковки мира

Дива автомобільної сучасності

В сучасному світі існує невирішена проблема така, як переповнення міст автомобілями, не вистачає парковок.  Усім відомо, що вони бувають дешеві та дорогі, платні та безкоштовні, але зовнішній вигляд у них однаковий.

Пропонуємо Вашій увазі топ-найгарніших та найцікавіших автостоянок у всьому світі.

Парковки мира

Фото з відкритих джерел

  1. Лідирує «Автоград» — паркова, яка схожа на вежу у парку Volkswagen, Німеччина.

Це ціле місто з офісними приміщеннями, а також музеєм. Але найбільшої уваги привертають до себе два бункери, які були перероблені під автостоянку. Кожна вежа досягає 48 метрів у висоту і складається з 16 поверхів. Автомобілі досягаються до верхніх «полиць» завдяки спеціальних ліфтам.

Парковки мира

Фото з відкритих джерел

2.Одна з найнезвичайних автостоянок знаходиться в Майамі. Ця будівля є одним з прекрасних витворів сучасної архітектури, коштувала при цьому 70 млн доларів. На останньому поверсі паркінгу продаються кімнати коштовністю в декілька мільярдів доларів.

Парковки мира

Фото з відкритих джерел

3.За проектом відомого японського архітектора Такуі Цушіди було побудовано дім KRE House. Ці розкішні апартаменти призначені для людей, які дійсно люблять своє авто. Будівля оснащена спеціальним ліфтом , який із вітальні у гараж і розрахована на декілька автомобілів.

Парковки мира

Фото з відкритих джерел

4.Найближчим часом в Токіо збудують екологічно чисту паркову. Вона зможе очистити навколишній світ від шкідливого повітря. Її стіни повністю покриті зеленою травою та кущами. Вони додадуть автостоянці гарного та сучасного вигляду – такий матиме вигляд кожна паркова майбутньої сучасності .

Парковки мира

Фото з відкритих джерел

5.Швейцарські діти міста Хедерсона вважають, напевно, що авто насправді виробляють не на заводах, а викопують з-під землі. Причиною є найдивовижніша парковка, якої ще не бачив світ. Ця будівля називається Гараж-студією. Цікавим є той факт, що вона вбудована в пагорб. З одного боку можна туди ввійти, а з іншого розташовано п’ять вікон, завдяки яким можна милуватись гарними краєвидами.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *