Система Orphus

Дитяче свято в Підгородному

Dl16XoIu4mM9 червня, у м.Підгородному Молодіжний театр нашого міста влаштував для дітей справжню чарівну подорож до Країни Дитинства. Дитяче свято пройшло на «Ура»! Конкурси, ігри, танці й пісні подарували дітям позитивний заряд на довго і порцію гарного настрою.

 
Дітей з пришкільного табору 3 школи м.Підгородного зустрічали веселі клоуни, які підіймали настрій за мить, а також Кіт Базиліо, що просто став дитячим улюбленцем, справжнім другом. Молоді актори і акторки повністю віддали себе дітям. На чарівному поїзді дітлахи вирушали в подорож. На чотирьох станціях їх чекали різноманітні ігри, які допомогли життям проявити свої творчі, спортивні здібності і згуртуватися9g3FcFSqx1w-300x225.

На першій «Спортивній» станції хлопці і дівчата захопливо грали в хокей зі шваброю та м’ячем.

На другій станції, що звалась «Два прихлопа, два притопа» усі весело танцювали.

Третя станція — «Лісова галявина», тут дітвора збирала гриби до корзиночок.

А на четвертій «Фантазійній» станції діти поринули у казку і завзято тягнули ріпку. Очі кожного сяяли від щастя! Спритні, дружні, веселі і щасливі дітки отримали солодкі призи. А після- танцювали з казковими героями.
Організатори дуже раділи тому, що їм вдалось зробити щасливими близько 55 дітей, подарувати їм справжнісіньку казку. На цьому Молодіжний театр Підгородного не планує зупинятися.

І 17 червня, у середу, за підтримки Будинку Культури ім. Т. Г. Шевченка і Підгородненської міської ради буде проведено подібний захід.

72 61-300x239 16

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *