Система Orphus

Десятки загиблих внаслідок обстрілу колони біженців

Фото з відкритих джерел Десятки загиблих внаслідок обстрілу колони біженців

Фото з відкритих джерел

Кількість загиблих внаслідок обстрілу колони біженців у районі населених пунктів Хрящувате і Новосвітлівка Луганської області може обчислюватися десятками. Про це заявив спікер інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки та оборони України, Андрій Лисенко на брифінгу у понеділок, 18 серпня.

«Зараз нам поки що не вдається підрахувати кількість жертв. Відповідні роботи зараз ведуться», — заявив чиновник. На уточнююче запитання про приблизну кількості жертв, Лисенко відповів, що їх «десятки».

За його словами, колона складалася із двох частин — дорослих та дітей, на ній були білі прапори і позначення, що свідчать про те, що в колоні рухається мирне населення. «Тим не менше, вона була обстріляна на одній із ділянок із системи Град. Попередньо бойовики чекали на цю колону, і таким чином повністю її розбомбили», — заявив Лисенко. Причому він зазначив, що інформація про колону була загальнодоступною, вона поширювалася серед місцевих жителів за кілька днів.

Раніше у Луганській області сепаратисти обстріляли колону біженців з установок Град. Причому сили антитерористичної операції повідомляли про велику кількість жертв. За словами керівника прес-центру оперативного командування Північ Анатолія Прошина, люди згоріли прямо в автомобілях, на яких їх вивозили, не встигнувши покинути транспортні засоби.

Корреспондент.net

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели