Система Orphus

Депутати Підгородного хочуть загарбати Центр Кобзарського мистецтва?

Минулого тижня відбулася сесія міської ради, де розглядалося питання продовження оренди території, на якій розташований Центр Кобзарського мистецтва. Депутати проголосували позитивно й центр отримав право ще 5 років існувати. Проте за кілька днів у можновладців з’явилися особисті плани на будівлю, наприклад, побудувати дочці кімнату для репетиторства з англійської мови чи відкрити чергову автошколу.

Депутати написали заяву про відкликання голосів. Як відомо, така дія незаконна і скасуватися голоси можуть лише через рішення суду.

Директор Центру Кобзарського мистецтва Алла Костянтинівна Ганжа вважає, що будь яке культурне надбання треба зберігати для нащадків, а не руйнувати задля комерційних цілей. Директора дивує, що стерти з лиця землі центр бажають її однопартійці-радикали.

Громадські організації та звичайні люди звернули увагу на незаконні дії депутатів. Найближча сесія, а відбудеться вона вже сьогодні, 5 серпня, покаже результат корумпованості чи навпаки наших можновладців.

Алла Костянтинівна скаржиться, що такі дії спричинені, перш за все,через не розмежування її особистості як директора центру та як депутата.

Ось коментар Алли Костянтинівни у фейсбуці:

«Шановні мешканці Підгородного і прилеглих міст , я, як громадський діяч, вчитель, волонтер та ще й депутат Підгородненської міської ради запрошую всіх не байдужих до українського національного мистецтва прибути на сесію вислухати арнументи юрби «шановних депутатів», з яких причин вони ось вже десять місяців цілеспрямовано намагаються зітерти з лиця землі «Центр Кобзарського Мистецтва». Чії вказівки вони виконують в такий тяжкий час для України?

«ЦКМ» є громадська організація, яка зберігає історію і традиції нашого рідного краю і вона потребує допомоги, а не тотального знищення. Починайте працювати «дорогі депутати» вас для цього вибрали люди. І запам’ятайте ваш бруд, який ви л’єте мені на голову не зробить мене брудною перед моїми учнями і людьми. А от ваші дії проти «ЦЕНТРУ КОБЗАРСЬКОГО МИСТЕЦТВА» вас знеславлюють.»

Слідкуйте за розвитком подій на нашому сайті. Далі буде.

 

Автор: Анастасія Кирилюк

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели