Система Orphus

День вихователя в дошкільному закладі «Зіронька»

D68dokOJCs427 вересня в Україні відзначається День вихователя і всіх дошкільних працівників. Це свято молоде, йому всього кілька років. Раніше дошкільні працівників вітали в День вчителя, але тепер у них з’явилося окреме професійне свято. Ідея цього свята — допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садок і на дошкільне дитинство в цілому.

25 вересня напередодні свята Дня Вихователя учні та вчителі школи КЗ Підгородненського НВК №1 підготували привітання для педагогів дошкільного закладу «Зіронька». Було організоване справжнє незабутнє свято. Приємні враження та позитивні емоції принесли учні вихователям. Діти співали, танцювали та декламували власні вірші посвячені кожному з вихователів. Жоден педагог не залишився без уваги та отримав подарунок у вигляді букета з квітів, які зробили власноруч школярі.
wS3MQgpEHGY
Директор закладу КЗ Підгородненського НВК №1 Воробйова О.Л. щиро привітала вихователів з професійним святом та побажала успіхів та натхнення в професійній сфері.

Ми вітаємо зі святом всіх працівників дошкільних установ, що віддають щодня тепло своїх сердець дітям! Ми упевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців в дитячому саду на день радості і щастя! І нехай здійсняться найзаповітніші Ваші мрії!

 

Автор: Ангелина Овсиенко

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели