Система Orphus

День народження країни у небі

Фото: Ілля Макаренко

У Майському ДніпроОДА подарувала українцям на День народження тригодинне авіашоу з участю більше десятка різних спортивних гвинтових та реактивних літаків.  Здавалося, що майже всі жителі області зібралися гуртом, аби насолодитися видовищем. За підрахунками організаторів на аеродромі зібралося понад 10 000 осіб. Нікого не злякали ні затори на в`їзді до аеродрому, ні хаотичні парковки для транспорта, ані дрібний, проте рясний і недовгий дощик з десь далекими блискавками.

Радник голови обладміністрації говорить, що така кількість відпочивальників стала неочікуваною, на дорозі до аеродрому зібрався 10-кілометровий затор.

Шалені віражі пілотів на літаках та запаморочливі трюки парашутистів змушували серце глядача битися швидше. Вразливі та емоційні жіночки навіть очі закривали, коли бачили як у небі вертикально зависав літак. Родзинкою свята стало розгортання парашутистом найбільшого зі спущених небом стяга України, розмір якого становить 6х9 м. Після приземлення синьо-жовтий прапор під гімн України підняли на флагштоці.

Фото: Ілля Макаренко

Фото: Ілля Макаренко

З 12 до 13 години глядачів бавили спортсмени міні-техніки. У небо злетіли моделі космічних ракет та авіамоделі. Сміливі навіть могли взяти керування у свої руки. А з 13 до 16 години шоу стрибків з парашутів та запаморочливі віражі у небі реактивних літаків. Пізніше екстремали на скейтах, роликах та велобайках лоскотали нерви глядачам сміливими трюками.

Було помітним, що українці сумують за подібними видовищами, бо війна перекреслила майже усе культурне життя країни. До того ж Скнилівська трагедія майже поставила крапку на подібні шоу. Проте знімаю капелюха перед організаторами видовища на Майському аеродромі, бо про безпеку вони подбали найперше.

Кирилюк Анастасія

Більше фото тут.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *