Система Orphus
День Гідності в Підгородному

День Гідності в Підгородному

День Гідності в ПідгородномуСьогодні, 21 листопада Україна відзначає День Гідності. Тому 20 листопада у м. Підгородному, біля міської ради був проведений мітинг в честь пам’яті Небесній сотні та усім воїнам України, що полягли у бою та зараз знаходяться у полі бою.

Милозвучними, душевними українськими піснями про Україну, про війну, про мир, доторкалися до самої глибини душі солістки народного фольклорно-етнографічного гурту «Криниця».
У знак поваги до загиблих воїнів була хвилина мовчання та грав гімн України. Усі охочі мали змогу покласти квіти до пам’ятника.

Прекрасні промови Савчук Галини Василівни та Семенюка Миколи Олександровича відобразили те, що накипіло у кожного в серці. Ці сильні духом слова запам’ятаються усім на завжди.
З великою шаною від усіх жителів міста дякуємо Підгородненську міську раду, яка організувала не просто мітинг, а де що таке, що дало замислитись над цінністю життя.

День Гідності в Підгородному День Гідності в Підгородному День Гідності в Підгородному День Гідності в Підгородному День Гідності в Підгородному День Гідності в Підгородному День Гідності в Підгородному

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели