Система Orphus

Де краще заправлятися узимку?

Фото з відкритих джерел Де краще заправлятися узимку?

Фото з відкритих джерел

Зараз дуже актуальним є таке питання: де краще заправлятися узимку? Де краще купити зимовий дизель? Це питання виникає у власників дизельних автомобілів з появою першого морозу та снігу. Зараз мається на увазі пальне, яке не замерзне при температурі нижче  -15 С. А у нинішньому році перші питання супроводжуються з таким: а за якою ж ціною?

В асортименті автозаправки КЛО є два види європейського дизеля: «Ventus дизель» і «Ventus арктичний дизель». Залежно від погодних умов, в цій мережі торгують одним із двох видів. Їхня різниця в температурі замерзання та фільтрації. Стандартний Ventus розрахований на використання в умовах до -22 С, а арктичний до – 32 С. Бували випадки, коли дизельне пальне не замерзало при  нижчих температурах. Ціна за літр такого дизельного пального на сьогоднішній день складає 17,89 грн.

У мережі автозаправки WOG вартість зимового дизеля складає 18,09 грн, а арктичного дизеля MUSTANG, в якого температура фільтрування -32 С, — 17,59 грн.

На АЗК SOCAR також з’явився в продажі зимовий дизель Nano. Це зимове пальне містить в собі низький вміст парафінів та має граничну температуру фільтрації до -26 С , при якій паливо не кристалізується і вільно проходить крізь паливні фільтри. Воно відповідає екологічному стандарту «Євро – 5». Зараз ціна за літр такого палива становить 17,59 грн.

 

 

 

 

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели